Něco o nás:

Naší hlavní prioritou je spokojenost našich zákazníků. Není větší odměny za naši práci, než vlídná slova našich klientů o tom, že jsou rádi, že si vybrali právě nás. Snažíme se o poskytování kvalitních a jedinečných služeb za odpovídající ceny. Klademe důraz na vstřícné, čestné a příjemné jednání tzv. „na rovinu“.Volíme efektivní a úsporná opatření pro zlepšení kvality a rozvoj naší sítě.

Důležité argumenty pro spolupráci právě s námi:

- nejnižší cena za připojení k internetu v přepočtu na měsíc
- slevy až 15% při předplatném – vážíme si věrnosti
- rychlá reakční doba do 3 dnů při připojení nového klienta
- servisní zásahy v případě poruch do 6 hodin
- dostupnost technické podpory o víkendech a svátcích 24 hodin denně.


Historie společnosti LuckyNet s.r.o.

Společnost LuckyNet s.r.o. je profesionální firmou působící v Českých Budějovicích a jejich okolí. Převážně se zaměřuje na připojení k internetu a s tím související služby jako např. VoIP, digitální televizní příjem, hosting, datové přenosy, kamerové a zabezpečovací systémy, prodej a servis pc a podobně. Společnost LuckyNet s.r.o. začala, tehdy ještě jako fyzická osoba Lukáš Čásári, vznikat na počátku roku 2005. Vše začalo myšlenkou, proč bychom si nemohli postavit vlastní internetovou síť? Zdálo se nám totiž tehdy, že ostatní poskytovatelé se k zákazníkům nechovají úplně správně a že by se leccos dalo zvládnout lépe, snad i levněji a tedy: Proč bychom do toho nešli? Museli jsme tedy obejít všechny potřebné úřady, zvolit správný název naší vznikající společnosti (LuckyNet = šťastný internet), pokusili jsme si vytvořit vlastní internetové stránky, svoje vlastní dokumenty, letáky, smlouvy a hlavně - museli jsme si zajistit kvalitní konektivitu od profesionálního ISP (což ze začátku stojí nějaké ty drobné). Určitě se ptáte, jak asi na to mohli zpočátku vydělat? No co se dalo dělat, jak to většinou při vzniku podnikání bývá, investovali jsme vlastní vydělané peníze ze zaměstnání a přitom rozvíjeli firmu. Od roku 2008 je LuckyNet s.r.o. finančně soběstačný a už si na sebe, jak se říká, sám vydělal. Vedení firmy si ale vydělané peníze neužívá jen pro svůj prospěch. Veškeré finance investujeme stále do rozvoje společnosti, upgradu zařízení, rozšiřování pokrytí a do zdokonalení služeb ku spokojenosti našich klientů.

Připojovat první zákazníky jsme začali na jaře roku 2006. Samozřejmě vývoj sítě přináší mnoho starostí, spoustu věcí se muselo znovu a znovu zkoušet a jen díky tomu je v současné době spolehlivost naší sítě taková, jaká je. Ptáte se, jaké dopady mají na naši síť velké vichřice jako např. „Kyril“ a „Emma“? Ani jedna klientská anténa se neotočila, k žádnému z našich zákazníků jsme nemuseli jezdit dosměrovávat anténu. Je to tím, že k našim zákazníkům montujeme v první řadě kvalitní zařízení a neaplikujeme provizorní řešení. Naše síť je zkrátka vysoce stabilní díky precíznosti, kterou jí věnujeme. Nikdy nezapomeneme na prvního, druhého, třetího, čtvrtého, ... prostě ty první naše zákazníky, kteří v nás vložili důvěru a my jsme jim mohli na střechu namontovat anténu a konečně jim spustit naše nové internetové připojení.

Od té doby jsme učinili obrovský skok do současnosti a průběžně posilujeme náš tým, abychom plně vyhověli přáním našich klientů. Bohužel v současné době už se pro nás připojování zákazníků stalo jakousi rutinou, ale jen díky tomu se síť stále vyvíjí a čím více zákazníků zvládneme připojit, tím kvalitnějším zařízením můžeme vybavit infrastrukturu sítě. Zásadní změny naše síť zaznamenala na jaře roku 2007, kdy jsme definitivně určili a zpevnili naše páteřní linky pro umožnění vyšší přenosové rychlosti a další zkvalitnění všech služeb. Dne 1.3.2008 jsme firmu reorganizovali z fyzické osoby na právnickou osobu LuckyNet s.r.o. Majitel i vedení firmy zůstali od počátku stále stejní, kvalita našich služeb se nezměníla a vše zůstalo při starém. Další převratná změna v technologii nastala na podzim roku 2009, kdy jsme otestovali novou technologii, která nám umožnila zásadně zvýšit a zaručit přenosové rychlosti až ke koncovému uživateli od jara roku 2010 až o 150%. V roce 2011 dále pokračujeme v rozšiřování kvalitních pojítek pro páteřní linky, s tím souvisí i spuštění digitální IP televize a dalších nových služeb.

Síť se od samého počátku rozvíjela dle přání našich zákazníků, abychom měli pokrytí opravdu pro každého. V současné době máme pokryté České Budějovice a jejich rozsáhlé okolí, část Prachaticka, Strakonicka a Českokrumlovska. Postupně stále navyšujeme našim zákazníkům přenosové rychlosti připojení při zachování stejných cen, tento trend si budeme držet i nadále do budoucna. Staráme se o naše věrné zákazníky, připojujeme další nové zákazníky a dbáme o jejich spokojenost s naší společností. Pokud by vás zajímalo cokoliv dalšího ohledně chodu společnosti LuckyNet s.r.o., kontaktujte nás prosím na info@luckynet.cz

S velkými díky za projevenou důvěru, Váš team LuckyNet.