WEB hosting: EMAIL hosting:


Poskytujeme hosting Vašich webových stránek a emailových schránek.

Je to ideální a úsporné řešení pro Vaši vlastní webovou prezentaci a s tím související emailové adresy. Samozřejmostí je i zřízení a údržba vlastní internetové domény.

Dle Vašeho výběru prostor na disku 500 - 100000 MB, zálohování dat, neomezený počet emailových schránek, monitorování dostupnosti, neomezený přístup přes FTP, neomezený přenos dat.

Ceny od 95,- Kč bez DPH, tj. 114,- Kč s DPH/měsíc.

SERVER housing: RACK housing:


Nabízíme umístění Vašeho serveru, diskového pole nebo racku v našem datacentru na zálohované optické síti, možnost pronájmu celé místnosti.

Větrané či klimatizované prostory serveroven Vám zaručí maximální spolehlivost a komfort. Vaše data jsou u nás v bezpečí.

Ceny jsou indiviluální dle umístění a požadavků na typ a velikost prostor. Rádi Vám zpracujeme konkrétní nabídku na základě Vašich požadavků přímo na míru. Ceny začínají od 425,- Kč bez DPH, tj. 510,- Kč s DPH / měsíc.

DEDIKOVANÉ servery:


Staráme se o konkrétní server, který je vyhrazen přímo pro Vás. Vám tak odpadají jak pořizovací náklady do zařízení, tak organizace údržby hw Vaším kvalifikovaným pracovníkem (externí firmou). Tyto úkony Vám rádi zajistíme a poskytneme tak komplexní službu dedikovaných serverů.

Ceny od 1000,- Kč bez DPH, tj. 1200,- Kč s DPH / měsíc.

Údržba sw není zahrnuta v ceně, lze ji však doobjednat v rámci individuálních podmínek.


Hosting - co je samozřejmostí:

U LuckyNet se Vám dostane silné technické podpory. Dohled dostupnosti služby Hosting zajišťujeme formou SMS na Váš mobilní telefon. Výborná úroveň dostupnosti - SLA 99,9%. Záložní baterie UPS a elektrocentrály ONLINE / OFFLINE se postarají o nepřetržitý provoz. U Server a RACK housingu je v ceně neomezený přístup do prostor!