Další tarify naleznete zde:


Tarify OPTICTarify LEVELTarify TOP

Internet - Tarify GARANT:

Tarify garant mají velmi široké uplatnění. V první řadě jde o plně garantované duplexní linky bez agregace. Veřejné IP adresy jsou u tarifů Garant samozřejmostí. Digitální mikrovlnné rádioreléové spoje realizujeme výhradně v p2p systému a máme vždy k dispozici záložní servisní jednotky. Naši pracovníci jsou průběžně zaškolováni a informováni o technických novinkách na trhu. V případě poruchy jsou naši technici okamžitě informováni automatickým systémem a vyjíždějí na servisní zásah. Dojezdy do místa určení máme v praxi rychlejší, než běžné bezpečnostní agentury. Tarify Garant jsou určeny především pro:

- firmy a společnosti s potřebou vysokého množství přenosu dat

- profesionální samostatné ISP providery

- školy, úřady a jiné státní instituce

- kamerové a zabezpečovací systémyTarify Garant v naší síti poskytujeme pouze na velmi kvalitních zařízeních, abychom vyhověli náročným požadavkům na kvalitu a servis. Jsme schopni nabídnout ryze optické připojení, licenční spoje i spoje ve volných pásmech. Toto připojení můžete použít jak pro klasický přenos dat do sítě Internet, tak pro vnitřní datové propojení Vašich poboček či budov.

Abychom Vám zaručili opravdu garantované připojení bez výpadku, zálohujeme jak optický propoj do Internetu, tak elektrickou síť na naší páteřní síti.

Ceny a kapacity připojení určujeme jednotlivě dle požadavků konkrétního klienta a možností
v dané lokalitě. Pro zpracování individuální nabídky nás prosím kontaktujte na telefonním čísle
+420 774 111 515. Pro Váš komfort při zřizování služby provádíme na přání testovací provoz zdarma. Komunikace s námi je pružná a jasná jak při realizaci, tak v průběhu poskytování služeb.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru při realizaci náročných projektů. Velmi si jí vážíme.