Jsme velice potěšeni, že se k nám chcete přidat! Vítejte v síti LuckyNet! Jsme tu pro Vás, jsme Vaším partnerem a staráme se především o Váš šťastný internet.
Níže naleznete, jak postupovat v případě, že jste si vybrali některou z našich služeb a chtěli byste ji začít využívat. Projděte s námi 4 jednoduchými kroky!

1) Dejte nám o sobě vědět!


Zavolejte nám na tel: 774 111 515, nebo napište email na info@luckynet.cz, nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář! V nejbližší době se s Vámi spojíme, vyslechneme Vaše přání, odpovíme na otázky a domluvíme schůzku v místě, kde potřebujete zřídit novou službu.

2) Jedeme za Vámi!


Přijedeme k Vám na technické šetření. Bude zapotřebí přístup na střechu, případně tam, kde byste chtěli službu využívat. Seznámíme se s místními podmínkami a Vašimi požadavky. Navrhneme nejoptimálnější řešení a seznámíme Vás s cenovými podmínkami. Pokud chcete využít některé z našich akčních nabídek, nezapomeňte se nás na ně zeptat a nechat si je zapsat do Vaší objednávky. Poté se domluvíme na termínu montáže a předání služby.

3) Den "D" - zapojujeme!


V dohodnutý čas naši technici přijedou, namontují, nastaví a zprovozní vše, co bylo předmětem objednávky. Seznámíme Vás se zapojením a údržbou a společně vyzkoušíme, jak Vaše nová služba funguje. Pokud je vše v pořádku a podle Vašich představ, podepíšeme potřebné dokumenty a po odvedené práci zaplatíte domluvenou cenu našim technikům.

4) Surfujte, telefonujte, sledujte kamery!


Zkrátka nenechte se rušit a využívejte své novinky naplno. Užívejte si spoustu zábavy, usnadněte si práci a buďte šťastní! Jsme rádi, že jsme Vám mohli pomoci. Po dobu trvání smlouvy jsme plně k dispozici a zajišťujeme pro domluvené služby garantovaný servis. Můžete se spolehnout.